+ 48 883 083 444 biuro@poltach.pl

Często zadawane pytania

Co to jest gwarancja najniższej ceny ?

Jeśli znajdziesz w Polsce produkt w niższej cenie, poinformuj nas o tym, a my obniżymy cenę i sprzedamy Ci produkt jeszcze taniej. Chociaż nie zawsze jest to możliwe, staramy się mieć niższe ceny niż konkurencja. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych konsultantów i przedstawić posiadaną ofertę, a my przygotujemy tańszą alternatywę.

Jak szybko otrzymam zamówiony towar ?

W większości wypadków towar wysyłany jest tego samego dnia lub w dniu nastepnym po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku wysyłek pobraniowych zamówienia realizowane sa od razu.

Faktura VAT czy paragon?

Jest możliwośc zakupu zarówno na paragon jak i fakturę VAT, standardowo wszystkim klientom podającym nr NIP podczas składania zamówienia jest wystawiana faktura VAT.

Jaką firmą kurierską wysyłamy towar?

Korzystamy z firmy kurierskiej DPD oraz od 2017 roku również z usług kurierskich INPOST oraz systemu paczkomatów. Wszystkie paczki wysyłane do klienta są ubezpieczone co daje gwarancje, że nie będzie opóźnień w dostawie oraz w razie uszkodzenia podczas transportu szybko będziemy w stanie wymienić towar na nowy.

Jak wygląda gwarancja?

Na większość produktów sprzedawanych w systemie B2B jest minimum 12 miesięcy gwarancji. Towar zakupiony u nas, można reklamować w siedzibie naszej firmy lub bezpośrednio u producenta.

© 4tacho.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Grafika KQSDesign.pl